Ponad

120

Ofert Pracy

Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00

 

ĆWICZENIA I RELAKS

Na stronie ĆWICZENIA I RELAX prezentujemy odrobinę luźniejsze tematy. Znajdziecie tutaj ćwiczenia gimnastyczne dla Podopiecznego, a nawet dla Opiekunki oraz horoskop. Nasz horoskop jest oryginalny, ponieważ dotyczy daty urodzenia (365 horoskopów!), a opracował go w latach trzydziestych ubiegłego wieku … kto? Zobaczcie sami!

Młody człowiek potrzebuje ruchu , starszy potrzebuje go relatywnie mniej. Nie bez przyczyny mówi się " ruch to zdrowie" i każdy starszy człowiek powinien zażywać go jak najwięcej. Niech to będą spacery, wyjścia po zakupy, odwiedziny u sąsiadów, krótkie wycieczki, a nawet wspólna praca przy jakichkolwiek czynnościach domowych. Zamiennikiem tego wszystkiego mogą też być ćwiczenia. Prezentujemy niektóre z nich dla Podopiecznego i dla Opiekunki, jeżeli zechce polepszyć własną kondycję.
JAK ĆWICZYĆ Z SENIOREM ?

Zanim Podopieczny rozpocznie ćwiczenia, należy pamiętać, aby koniecznie skonsultować się z lekarzem, który opiekuje się…


ZESTAW ĆWICZEŃ DLA POCZATKUJĄCYCH

Najprostsze ćwiczenia dla seniora: 1. Usiądź na krześle z wyprostowanym kręgosłupem. 2. Trzymaj stopy płasko…


ZESTAW ĆWICZEŃ DLA BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH

Wskazówki: 1. Jak już wspominaliśmy, przed rozpoczęciem ćwiczeń koniecznie skonsultuj się z lekarzem opiekującym się…


ĆWICZENIA DLA OPIEKUNEK

Ćwiczenia w ułożeniu na plecach: Pozycja wyjściowa ćwiczeń w ułożeniu na plecach. Ćwiczenie wzmacniające skośne…


Jako "odskocznię " od trudów pracy codziennej proponujemy zapoznanie się z horoskopem na każdy dzień roku. Autorem tej ciekawej i intrygującej pozycji jest Jan Starża Dzierżbicki astrolog, artysta, malarz, urodzony w 1883 roku w Polsce, Prezes Polskiego Towarzystwa Astrologicznego od 1907 roku, autor licznych publikacji z dziedziny astrologii, autor ekslibrisów (dedykowanych miniatur graficznych) i trafnych przepowiedni.
HOROSKOP

HOROSKOP WG DAT


Błyskawiczna Rekrutacja

Telefony Kontaktowe

+ 48 730 340 005

+ 48 535 340 311

+ 48 533 848 005