Ponad

120

Ofert Pracy

Sobota 9.00 14.00

Poniedziałek - Piątek 8.00 - 18.00

 

WITAMY W AMBERCARE24

Tylko u nas najatrakcyjniejsze zarobki na rynku do 1500 Euro netto miesięcznie!

AMBERCARE24 niesie pomoc osobom starszym, schorowanym oraz niepełnosprawnym poprzez sprawowanie opieki nad nimi w miejscu ich zamieszkania w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Wszystkim Opiekunkom i Opiekunom gotowym nieść pomoc osobom potrzebującym, proponujemy legalne zatrudnienie oraz współpracę na bardzo atrakcyjnych warunkach. W przypadku zatrudnienia w AMBERCARE24 opłacamy wysokie składki ZUS, gwarantujemy pełen pakiet ubezpieczeń, potwierdzony formularz A1 i kartę EKUZ. Naszym Opiekunkom i Opiekunom pokrywamy koszty dojazdu do miejsca pracy i powrotu do domu. Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie w Euro, zawsze wypłacane terminowo.

Codziennie Nowe Oferty Pracy

Zarobki do 1500 Euro netto miesięcznie!

UBEZPIECZENIE ZUS,
EKUZ

NASZE ATUTY!

DUŻO NOWYCH OFERT KAŻDEGO DNIA

Każdego dnia mamy do zaoferowania kandydatom kilkadziesiąt atrakcyjnych ofert pracy w opiece nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych.

PEŁNE UBEZPIECZENIE W PRACY

ZUS. Każda osoba zatrudniona w  AMBERCARE24 jest zgłoszona i ubezpieczona w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych przez cały okres trwania umowy zlecenia, a ubezpieczenie ważne jest w całym okresie trwania umowy, czyli zarówno podczas pobytu za granicą,  jak i w Polsce !

PROSTE I BŁYSKAWICZNE ZAŁATWIANIE FORMALNOŚCI

Nasza firma błyskawicznie załatwia formalności. Wystarczy telefon kontaktowy lub E-mail, a resztę załatwimy za Ciebie.

KLAROWNA, PRZEJRZYSTA UMOWA.

Podstawowym warunkiem wyjazdu do pracy w opiece nad osobą starszą jest podpisanie z firmą umowy zlecenia, określającej zasady wzajemnej współpracy w okresie realizacji zlecenia. Umowa AMBERCARE24 jest w języku polskim, w oparciu o prawo polskie.

 

NAJWYŻSZE ZAROBKI NA RYNKU OPIEKI

Od lat staramy się płacić naszym pracownikom najwyższe, możliwe stawki . Walczymy o nie z rodzinami niemieckimi aby zapewnić każdej naszej Opiekunce i Opiekunowi maksymalną satysfakcję z wynagrodzenia za wykonywaną pracę.

KONTAKT Z FIRMĄ 24H NA DOBĘ

Każda Opiekunka, która doświadczyła konieczności skontaktowania się ze swoją  firmą po godzinach pracy biura, wie jaki to problem…  AMBERCARE24 posiada specjalny numer telefonu komórkowego gwarantujący możliwość  wsparcia o każdej porze dnia i nocy.

 

WYJAZDY LEGALNE, ZUS, EKUZ

AMBERCARE24 jest legalną firmą polską zarejestrowana w KRAZ pod numerem 13358.  Zobowiązuje to nas do przestrzegania prawa i respektowania wyłącznie legalnych zasad zatrudnienia.

SPRAWDZONE RODZINY I POSADY

AMBERCARE24 jest firmą o zasięgu międzynarodowym. Jednym z podstawowych warunków sukcesu naszej firmy jest dokładna analiza klienta, jego wiarygodności, potrzeb i oczekiwań w stosunku do planowanego zatrudnienia Opiekunki

 

O NASZEJ FIRMIE

MIĘDZYNARODOWY ZASIĘG

null

ZAUFANIE

null

DOŚWIADCZENIE

ROZWÓJ

Jesteśmy firmą o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy bogate doświadczenie w branży opieki w Niemczech, Luksemburgu i innych krajach niemieckojęzycznych. Z każdym rokiem działania, podwajamy ilość zatrudnionych osób.

Rocznie współpracujemy z ponad tysiącem wykwalifikowanych Opiekunek i Opiekunów.

Rocznie zatrudniamy ponad tysiąc pracowników do opieki

Osobom zatrudnionym w opiece zapewniamy wyłącznie legalną, dobrze płatną pracę na polskich warunkach ( ZUS, EKUZ ).

Miesięcznie współpracujemy z kilkuset rodzinami za granicą

Posiadamy zlecenia na wyjazdy  standardowe od 6 do 8 tygodni ( lub pełne 2 m-ce ), na życzenie Opiekunki/Opiekuna także powyżej 2-óch miesięcy (nawet na 3 lub 4 miesiące), a dla zainteresowanych tylko krótkimi zleceniami, posiadamy krótkie zastępstwa od 2 do 4 tygodni !

Każdego dnia otrzymujemy kilkadziesiąt atrakcyjnych ofert pracy do opieki

Każdy Podopieczny, czyli osoba przewidziana do opieki za granicą, jest dokładnie sprawdzona, starannie opisana w naszych ofertach, z pełną gwarancją realności zakresu wykonywanych przy niej czynności.

CO CENIĄ SOBIE U NAS OPIEKUNKI!

Grażyna Turska, Opiekunka, 52 lata
Jan Nowacki, Opiekun, 45 lat
Bożena Kartos, Opiekunka, 34 lata
Maria Kowalik, Opiekunka, 63 lata
Pracuję w opiece kilka lat, znam język niemiecki dobrze i mam duże doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi. Obecnie pracuje w AMBERCARE24 i jestem bardzo zadowolona. Najbardziej cenię sobie możliwość szybkiego zatrudnienia i dobre zarobki w Euro. Nie muszę czekać tygodniami na wyjazd. Zgłaszam chęć do pracy za granicą i dzwonią do mnie natychmiast, wybieram miejsce i … jadę. Nie muszę martwic się, szukać po Internecie, zastanawiać, czy dobrze trafię. Z nimi wszystko jest proste..
Dla mnie ważne jest dobre wynagrodzenia i pewna praca. Ja pracy się nie boję, więc chcę dobrze zarobić. W AMBERCARE24 proszę zawsze o zlecenia dobrze wycenione, ale nie zawsze łatwe. U nich oferty mam od ręki. W innych firmach, jako opiekun mężczyzna, zawsze po skończonej posadzie musiałem wydzwaniać i całymi tygodniami czekać na jakąkolwiek propozycję wyjazdu. W AMBERCARE24 mam propozycje jak na zawołanie. To mi się podoba, bo zamiast siedzieć w domu, pracuję i zarabiam konkretne pieniądze, dużo lepsze niż u innych.
Mój język niemiecki nie jest za dobry, ale uczę się cały czas i z każdym się dogaduję. W Polsce nie pracowałam ale …. harowałam za 1500 zł miesięcznie. Teraz jestem na posadzie, którą zaproponowała mi firma AMBERCARE24. Miałam obawy, czy dam radę, ale wszystko poszło tak szybko, że jeszcze dziś nie mogę w to uwierzyć. Wysłałam E-maila z danymi, sprawdzili mój język, uzgodniłam termin wyjazdu i pracuję. Mam z nimi stały kontakt i w razie potrzeby mogę do nich zadzwonić nawet w nocy. Mam dobrą pracę, zarabiam w Euro, podopieczna mnie lubi i jestem szczęśliwa. Dzięki AMBERCARE24 odnalazłam sens życia.
Mam już swoje lata i zaczęłam myśleć o pracy bardziej stabilnej z firmą a nie tylko na własna rękę. Od jakiegoś czasu szukałam w Internecie, ale wszyscy piszą to samo i trudno mi było się zdecydować. Szczęście, że znajoma, którą spotkałam w busie dała mi telefon do AMBERCARE24. To był dobry wybór. Od początku wiedziałam, że dobrze trafiłam. Jak zmarła mi podopieczna to od razu zadzwoniłam do nich. Teraz wiem, że powinnam zatrudnić się u nich dużo wcześniej. Jestem ubezpieczona, dobrze zarabiam, mam z firmą stały kontakt i nie muszę martwić się, gdy babcia idzie do Domu Opieki albo odchodzi. Polecam, bo to dobra firma.